Řezivo - Ing. Michal Fiala

Dolnokrčská 14, 140 00 Praha 4 - Krč (vchod z ulice Branická)

Stavební stojky - Řezivo Fiala - Praha 4

Naše firma kromě prodeje řeziva a dřeva také půjčuje stavební stojky.

Stavební stojky jsou nedílnou součástí nového systému bednění, který je v současné době s oblibou používán všude tam, kde se v minulosti uplatnila klasická dřevěná výztuž.

Stavební stojky, které půjčujeme, jsou součástí jednotného systému. Tento systém je kompatibilní s téměř všemi druhy systémového bednění používanými v Evropě.

Výšku stavební stojky je možné díky důmyslnému systému přesně nastavit. Jedná se o rektifikační matici, jejíž součástí je integrovaný klín pro rychlé odtížení stavební stojky. Ten se jediným úderem kladiva posune, čímž hlava poklesne o 5 mm a matici lze bez velkého úsilí sešroubovat a stojku odstranit. Tím je matice stavební stojky chráněna.

Stavební stojky mají nespornou výhodu - díky jejich nízké hmotnosti a vysoké tuhosti jsou spolehlivým řešením bednění, se kterým budete určitě spokojeni.

Stavební stojky mají také celou řadu příslušenství - jako např. trojnožky, křížové hlavy, přímé hlavy a montážní vidlice. Kombinací těchto dílů je možné vytvářet směrově i výškově nepravidelné konstrukce, které umožňují plynulou ukládku betonu bez nutnosti použití dřevěných dobedňovacích prvků a také bez vzniku pracovních spár.

Za každou zapůjčenou stojku se skládá vratná záloha 300,-Kč, cena za zapůjčení je 5,-Kč za kus /den. Uvedené ceny jsou bez 21% DPH.